Kas jāņem vērā pirms veikt klienta pasūtījumu

Kā sistēmas izvēle ietekmē Jūsu ieguvumus?

Visa pamatā ir pareiza uzdevuma noteikšana. Kā tirgus līderim mums ir unikāls ieskats visā būvniecības procesā un redzam, kā sub-optimizācija dažādos posmos rada neskaidrības, radot riskus un zaudējot iespējas tiem, kuriem pieder īpašumi. Mūsu nekustamo īpašumu eksperti ieteiks, kā jūs varat ietaupīt vairāk līdzekļu un padarīt savus ieguldījumus rentablus.

Kā zināt, vai Jūs domājat un projektējat pareizi?

Lai varētu optimāli projektēt, ir nepieciešamas plašas un specifiskas zināšanas, kā arī ilgstoša pieredze. Jūs varat izmantot Swegon zināšanas un pieredzi kā tehnisko atbalstu savā projektā! Vienkāršāk sakot – mēs palīdzam jums atrast optimālākos risinājumus. Tas ietaupa gan laiku, gan naudu, un gala rezultātā dod iespēju iegūt vairāk apmierinātu klientu.

Kā pārbaudīt projektu?

Skaidra specifikācija ar labu dokumentāciju ir visa pamatā, taču, lai saskatītu mazās vai lielās kļūdas, kas uzreiz nav pamanāmas, var būt nepieciešama ļoti rūpīga iedziļināšanās. Speciālista viedoklis var būt laba apdrošināšana pret dārgu papildu darbu un garantija tam, ka klients būs apmierināts jau no paša sākuma.

Vēlos cenu piedāvājumu

Ja esat pārliecinājušies, ka jau no paša sākuma viss ir pareizi izdomāts un jūsu risinājums patiešām dos optimālu labumu un vērtību ēkas īpašniekam un īrniekiem, tad no šī brīža varat būt droši, ka jūsu izvēlētie produkti ir absolūti augstākās kvalitātes un nodrošinās pasaules klases iekštelpu klimatu.


Oriģināls: https://www.swegon.com/support/find-information/pre-sales/

Publicēts: 16.02.2023