PARASOL — Komforta moduļi ar 4 virzienu gaisa sadali
Efektīva dzesēšana, apkure un ventilācija vislabākajam telpas komfortam

 

Komforta modulis dažādām prasībām

PARASOL ir vesela produktu grupa. Komforta moduļi ir optimizēti, lai ātri sajauktu pieplūdes gaisu ar telpas gaisu, kas nodrošina labāku komfortu telpā. Apkures lietojumos šo paņēmienu var izdevīgi izmantot, lai labāk novadītu siltumu no griestiem un sasniegtu augstāku komfortu darba zonā. Komforta modulis no dzesēšanas sijas atšķiras ar to, ka sadala gaisu četros, nevis divos virzienos. Tas maksimāli palielina pieplūdes gaisa un telpas gaisa sajaukšanas apjomu, ļaujot attīstīt lielu kapacitāti, neaizņemot vairāk vietas griestos.

 

 

Dažādas vadības platformas

Lielākajā daļā telpu aktivitātes līmenis dienas laikā mainās, kas nozīmē, ka jūs bieži ventilējat tukšastelpas tā, it kā tās būtu pilnībā izmantotas. Tāpēc, izvēloties ēkai pareizo vadības sistēmu, iespējams panākt lielu enerģijas ietaupījumu. Esošajās sistēmās vai tur, kur jums ir nepieciešams kontrolēt tikai ūdens pusi, ir pieejama vēl vienkāršāka vadība. PARASOL iekārtu grupa ir pieejama ar dažādām vadības iespējām, dažādām ierīcēm, lai tās varētu pielāgoties reālajām vajadzībām telpā.

 

 

Atklājiet priekšrocības ko sniedz PARASOL iekārtas no SWEGON. Sazinieties ar mums, lai saņemtu ieteikumus un labāko piedāvājumu!


Publicēts: 31.03.2023
Oriģināls: https://www.swegon.com/products/room-units/waterborne-room-units/comfort-modules-4-way-distribution/